Ekskluzywny Tuning Mercedes-Benz
GranSport - Carlsson Polska

GranSport Slider

 

GranConcierge

GranConcierge jest zwieńczeniem myśli, z której powstała firma GranSport. To rozbudowany pakiet wielu możliwości, łączący w sobie ekskluzywne usługi doradcze, pełny assistance i opiekę nad Klientem, a także dostęp do wielu atrakcyjnych imprez i prawdziwych pereł motoryzacji.
 

Czysta przyjemność

Chcemy, by proces indywidualizacji pojazdu, choć nierzadko skomplikowany i długotrwały, przeprowadzony przez doradców GranSport przyniósł radość naszym Klientom i pozwolił im razem z nami cieszyć się wspaniałym efektem i kolejnym niesamowitym samochodem na naszych drogach.
Nie każdy musi być ekspertem w dziedzinie tuningu lub być znawcą motoryzacji. Dlatego właśnie doradcy GranConcierge pełnią tak ważną rolę. Poznawszy oczekiwania Klienta, jego marzenia lub wyobrażenia, doradca starannie przeprowadza przez cały proces, udzielając wsparcia na każdym etapie.

 

Odkryjmy tuning na nowo

Bywa i tak, że dopiero dzięki GranConcierge Klienci odkrywają zupełnie nieznane sobie wcześniej perspektywy i przekonują się, że istnieje ogrom możliwości, o których istnieniu nie wiedzeli wcześniej.

 

Wolność wyboru

W wielu przypadkach GranSport oferuje możliwość wyboru spośród wielu alternatywnych propozycji, rozwiązań stylistycznych lub producentów akcesoriów tuningowych. Istotną rolą pakietu GranConcierge jest wspólna dyskusja możliwości oraz dokonanie takiego wyboru, który najlepiej spełnia oczekiwania Klienta i zbliża do spełnienia pięknego „samochodowego marzenia”.

 

Więcej, niż myślisz

Członkom pakietu GranConcierge pomagamy w każdej sytuacji, od prozaicznych spraw czy drobnych zakupów do realizacji najtrudniejszych zadań i spełniania naprawdę ekskluzywnych marzeń.

 

Program GranConcierge, do którego zapraszamy naszych najbardziej cenionych Klientów,
łączy w sobie między innymi:

Carlsson - Przyciski dolne